Have fun and learn English!

Wszystkie dzieci kochają klocki LEGO. A co się stanie gdy połączymy LEGO i roboty? Wtedy otrzymamy mnóstwo dobrej zabawy połączonej z nauką programowania! Uczniowie z klasy 2b na zajęciach dodatkowych zaprojektowali i zbudowali z klocków swoje tory przeszkód dla robotów. Nasze roboty mówią po angielsku, więc przy okazji szlifowaliśmy też znajomość języka.

Podróż w dwujęzyczność” – innowacja językowa w klasie 1b

W klasie 1b wprowadzono innowację językową „Podróż w dwujęzyczność”, której celem jest wzbudzanie aktywności językowej u uczniów. W czasie codziennych zajęć dzieci uczą się reagować na usłyszane wyrażenia i zwroty, śpiewają piosenki i grają w gry mające na celu utrwalenie wprowadzonego słownictwa i zwrotów. Nauka przez zabawę i wspólny śpiew sprawia dzieciom dużo radości.

Happy Valentine's Day 2021 - życzenia od klas 1-3

Klasa 1B uczy się angielskiego śpiewająco. Let's sing with us!

Zajęcia plastyczne połączone z edukacją muzyczną
 i krotką lekcją języka angielskiego w klasie 1D

Baw się i ucz!
Na zajęciach dodatkowych w klasie 2B odkrywamy świat robotów. Programowanie może być świetną zabawą, co możecie zobaczyć na filmiku z naszych zajęć.

Would you like something yummy?
 STREET FOOD w wykonaniu klas 3b i 3a

Klasa 1d - Zajęcia plastyczne połączone z lekcją języka angielskiego :)

Dzień Bezpiecznego Internetu

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku. Początkowo wydarzenie to świętowały jedynie państwa europejskie, ale już od lat DBI przekracza granice Europy angażując państwa z całego świata. W tym roku po raz pierwszy do akcji dołączyła nasza szkoła.
DBI ma na celu przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania Internetu.
9 lutego uczniowie klas 1-3 wzięli udział w zajęciach edukacyjnych promujących właściwe zachowania w sieci wykonywali plakaty mówiące o czyhających niebezpieczeństwach i promujące właściwe zachowania. Na zajęciach komputerowych uczniowie przygotowywali prezentacje, plakaty w programie Paint. W ramach poszerzania wiedzy z języka angielskiego uczniowie przygotowali krótki filmik promujący najważniejsze zasady właściwego korzystania z Internetu.