Sukcesy

aktualizacja - czerwiec 2021



 II semestr roku szkolnego 2020/2021

Lp

OSIĄGNIĘCIE

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

KLASA

OPIEKUN

DZIEDZINA

 

 KLASY I – III 

1.

III miejsce w turnieju Karate Kyokushin
w Krośnie

II miejsce na turnieju Karate Kyokushin
w Rzeszowie

Leon Basista

II D

 

 

Wychowanie fizyczne

 

2.

I miejsce w XXIII Międzynarodowych Zawodach Judo w Bochni

Maria Rzeźnik

II E

 

 

Wychowanie fizyczne

3.

III miejsce
w Otwartych zawodach Judo w Jaśle

Maria Rzeźnik

II E

 

Wychowanie fizyczne

4.

Międzyszkolny Konkurs pod hasłem: „Dbam o zdrowie” na plakat promujący zdrowy styl życia

 I miejsce

III miejsce

 

 

Jakub Tabaka

Kisiel Alan

 

  

I A

I A

 

  

I. Gołojuch

I. Gołojuch

Plastyka

5.

Dziecięcy turniej rolkowy

 

Klasy I

III miejsce

 

 

Klasy II

I miejsce

 

III miejsce

 

Klasy III

I miejsce

 

III miejsce

 

 

 

 

Jakub Banaś

Lena Gajor

 

 

Malwina Denasiewicz
Sebastian Łokaj
Adam Zimny

 

 

Kalina Kocój
Kacper Karasiński
Malwina Piotrowska

 

 

 

 

I B

I B

 

 

II A

II A

II B

 

 

III D

III D

III D

K. Tomaka

 

 

Wychowanie fizyczne

6.

I miejsce i złoty medal w Cracow Dance Festival

 

 

Szymon Strzępek

 

 

I B

 

 

 

Taniec

7.

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Leon”

„Leon” matematyczny

  1. miejsce
  2. miejsce

 

  1. miejsce

 

Laureaci

I klasa

 

 

 

 

 

 

 

 

II klasa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III klasa

 

 

 

 

 

 

Bartosz Buda

Gaja Wyczawska

Emilia Kruczek

Szymon Strzępek

 

 

Gabriel Mazur

Szymon Strzępek

Sebastian Andres Aleksandra Łukaszewska

Pola Olejarski 

Miłosz Piątkowski

Nina Kolek

 

Zofia Lorens

Michał Magierło

Eryk Serafin

Kamil Demus

Jan Dworak

Kamil Demus

Piotr Lassota

 

 

Maja Rak

Gabriela Ruszała

Dawid Pouznar

Robert Kruk

Wojciech Puzio

 

Wiktor Papciak

Arina Zemliana

Benedykt Kaszuba

 

 

 

 

I B

I B

I B

I B

 

 

I A

I B

I B

I B

I B

I B

I B

I C

 

II C

II C

II C

II C

II C

II C

II A

 

 

II B

II B

II E

II E

II D

 

III B

III A

III D

 

 

 

 

B. Gryczan

 

 

 

 

 

I. Gołojuch

 

 


 

  B. Gryczan

 

 

 

E. Lenar

 

J. Cieśla

 

 

 

 

 

M. Leszczyńska-Majda

I. Belaja

 

R. Kowalska

 

H. Głuchowska

 

K. Ostrowska

K. Stadnik

J. Tobuch-Nieckarz

Matematyka

8.

Krajowa Odznaka Jakości za realizację projektu eTwinning „Poznajemy kraje Unii Europejskiej”

Uczniowie klasy III B

III B

K. Ostrowska

Edukacja wczesnoszkolna

9.

I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym - Pocztówka z Rzeszowa ”Miejsca, które warto zobaczyć”

 

 

 

 

Rita Han

I C

E. Lenar

Plastyka

10.

Wojewódzki Konkurs  „Dedykacje Walentynkowe” zorganizowany przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Rzeszowie

 

II miejsce

Wyróżnienie

 

 

 

 

 

 

 Szymon Ziobro

Julia Furman

 

 

 

 

 

  

III C

I C
 

A.Mitoń

Plastyka

11.

Wyróżnienie w projekcie "Ferie zimowe w miejskiej przestrzeni – minecraft & druk 3D

Kacper Jeż

I A

I.Gołojuch

Edukacja wczesnoszkolna

12.

Wyróżnienie w XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

Milena Basta
Julia Dobrowolska

Franciszek Sówka
Izabela Suszyło

III C

III C

III C

III C

B. Furman

Edukacja

wczesnoszkolna

13.

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Panda

 

III miejsce

III miejsce

Wyróżnienie

Wyróżnienie

 

 

 

Filip Lechnart

Antoni Miller

Antonina Chowaniec

Magdalena Pięta

 

 

 

 

 

IV A

IV A

IV A

IV A

 

 

 

 

 

B. Gryczan

 

Język polski

 

KLASY IV – VIII

 

1.

Mistrzyni Polski w Skokach do wody na trampolinie 1 metr na Letnich Mistrzostwach Polski w Poznaniu

 

Weronika Bojda

VIII A

 

 

Wychowanie fizyczne

2.

Międzynarodowy Festiwal Tańca XDance Festiwal w Mysłowicach

I miejsce w kategorii taniec klasyczny - "Piękno ogrodu"

I miejsce w kategorii taniec narodowy -"Weseli marynarze"

 

Julia Ochała

VI B

 

B. Gryczan

 

Taniec

3.

Konkurs „Gdzie się podziały tamte piosenki”

  1. miejsce w kat. kl. 4-6
  2. miejsce w kat. kl. 7-8

Wyróżnienie

 

 

 

Amelia Borkowska

Luciana

Miłosz Świetlik

 

 

IV A

VII C

VI B

A.Mitoń

Muzyka

4.

Wyróżnienie w XVII
Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim i Poezji Śpiewanej im. K. K.
Baczyńskiego „Na imię mi było Krzysztof”
.

Natasza Rzucidło

VIII A

M. Miller

Język polski

5.

 

Dziecięcy turniej rolkowy

II miejsce

III miejsce

 

 

Lilianna Denasiewicz
Kalina Denasiewicz

 

 

IV A

IV A

K. Tomaka

Wychowanie fizyczne

6.

 

Puchar Polski młodzików w triatlonie

Kacper Serwiński

VIII A

 

 

Wychowanie fizyczne

7.

I miejsce na 50 m stylem grzbietowym i I miejsce w sztafecie 4 x 50 m stylem zmiennym podczas Podkarpackiej Ligi Pływackiej Dzieci w Mielcu

Emilia Czenczek

 

IV A

VIII A

M. Szymczyk

Wychowanie fizyczne

8.

Mistrz Polski w Duathlonie

Kacper Serwiński

VIII B

 

Wychowanie fizyczne

9.

II miejsce w konkursie „Wielkanocne cudeńka” zorganizowany przez ZSP nr 3 w Rzeszowie

Jakub Gancarz

 

V A

 

A.Mitoń

Plastyka

10.

Zwycięstwo w Plebiscycie na Najlepszy Głos The Voice Kids

Amelia Borkowska

IV A

A.Mitoń

Muzyka

11.

Wojewódzki Konkurs Piosenki Rosyjskiej zorganizowany przez Zespół Szkół Sportowych

 

I miejsce

II miejsce

 

 

 

 

 

Anna Półtorak

Antonina Rakowska

Sabina Rzucidło

Luciana Neumann Yenez

Magdalena Magierło

Jagoda Wrońska

Markijan Milyan

Kaja Federkiewicz

Natasza Rzucidło

 

 

 

 

 

VIII B

VII C

VII B

VII C

 

VII B

VII C

VII B

VIII A

VIII A

A.Mitoń

Muzyka

12.

III miejsce
na Festiwalu Języka Rosyjskiego zorganizowanego przez Uniwersytet Rzeszowski

 

Julia Półtorak

VIII B

A.Mitoń

Muzyka

13.

I miejsce w Podkarpackiej Lidze Pływackiej

Emila Czenczek

IV A

M. Szymczyk

Wychowanie fizyczne

             

  I okres  roku szkolnego 2020/2021

Lp

OSIĄGNIĘCIE

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

KLASA

OPIEKUN

DZIEDZINA

 

 KLASY I – III 

1.

Nagroda główna w XIII edycji Konkursu Plastycznego “Bezpieczna droga do przedszkola i szkoły”, którego organizatorem jest Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie

Kacper Jeż

 

I A

 

I. Gołojuch

Plastyka

 

2.

III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym „Leon” matematyczny

 

Sebastian Staniek

Benedykt Kaszuba

 

III B

III D

K. Ostrowska

J. Tobuch-Nieckarz

Matematyka

3.

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym BÓBR – SKRZAT dla klas 1-3

Benedykt Kaszuba

 

III D

J. Tobuch-Nieckarz

Informatyka

4.

Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego „Leon” matematyczny

 

 

Wiktor Papciak IV

Natalia Dworak

Filip Nalborczyk

Szymon Ziobro

Szymon Michalski

Mateusz Szpunar

Oliwia Sierzputowska

Kamil Demus

Michał Maksymiuk

Antoni Ostrowski

 

III B

III B

III B

III C

III C

III A

III A

II C

II E

II E

K. Ostrowska

 

 

A.    Furman

 

K. Stadnik

 

J. Cieśla

R. Kowalska

Matematyka

5.

I Mistrzostwach Podkarpacia "Limbo Skating"

 

1miejsce 
1miejsce 
1miejsce 
2 miejsce 
3 miejsce 
3 miejsce 

 

 

 

 

 

 

 

Lena Gajor

Kalina Kocój

Malwina Denasiewicz

Florian Kowalczyk

Kalina Denasiewicz

Wiktoria Strużak

 

 

 

 

I C

III D

II A

 

IV A

 

K. Tomaka

 

 

 

Wychowanie fizyczne

6.

Zawody rolkowe w Biłgoraju

 

I miejsce
I miejsce I i II miejsce

I, II i III miejsce

I, II i III miejsce

III miejsce

 

 

Kalina Kocój

Malwina Denasiewicz

Kalina Denasiewicz

Lilianna Denasiewicz

Sonia Czarnek

 

 

 

III D

II A

IV A

IV A

III B

K. Tomaka

Wychowanie fizyczne

7.

Wyróżnienie w konkursie plastycznym "Najpiękniejsza kartka dla nauczyciela"

 

Szymon Strzępek

Jakub Biduś

Sebastian Andres

 

Julia Furman

Adam Grzebień

Michał Surowiec

 

I B

I B

I B

 

I C

I C

I C

B. Gryczan

 

 

 

E. Lenar

Plastyka

 

 

 

Plastyka

 

KLASY IV – VIII

 

1.

III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym Pingwin 2020 z języka polskiego

 

Antonina Chowaniec

 

IVA

 

B. Gryczan

 

Język polski

 

2.

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym Pingwin 2020 z języka polskiego

 

Amelia Borkowska

IV A

 

B. Gryczan

 

Język polski

 

3.

II i III miejsce w Mistrzostwach Okręgu Dzieci 10-11 letnich w Nowej Dębie 

 

Emilia Czenczek

IV A

M. Szymczyk

Wychowanie fizyczne

4.

I i II miejsce w Podkarpackiej Lidze Dzieci
10-11 letnich w Tarnobrzegu.

 

Emilia Czenczek

IV A

M. Szymczyk

Wychowanie fizyczne

5.

III miejsce w XVIII Konkursie Polskiej i Obcojęzycznej Piosenki Religijnej "Laudate Deum" organizowanym przez Liceum ss. Prezentek w Rzeszowie

  

Amelia Borkowska

 

IV A

B.     Mitoń

Muzyka

6.

II etap konkursów kuratoryjnych

 

Język polski

 

Język angielski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chemia

 

Fizyka

 

Matematyka

 

 

Język hiszpański

 

 

 

 

 

 

Julia Głąb

 

Julia Głąb

Karolina Austin

Amelia Szymańska

Maya Maślanka-Ishida Mitsuki

Maja Dudek

Milo Kurp-Nowak

Antonina Jemioła

 

Olivia Simpson

 

Magdalena Bednarczyk

 

Maja Lichota

 

Julia Głąb

 

Kacper Serwiński

 

Karol Dudek

Kacper Serwiński

 

Piotr Jakubowicz

Manoline Antiga

 

 

 

VIII B

 

VIII B

VIII B

VIII B

VIII B

VIII B

V A

VIII B

 

VI A

 

VII B

 

VII C

 

VIII B

 

VIII B

 

VIII B

VIII B

 

VIII A

VII C

 

 

 

H. Szczepińska

 

E. Pikus

 

 

 

 

 

 

 

A.Szczepańska

 

J. Wit

 

E. Delgado-Gomez

J. Kochańska

 

J. Wójcik

 

A. Woźny

 

 

E. Delgado-Gomez

 

 

 

język polski

język angielski

 

 

 

 

 

 

 

język angielski

 

 

 

 

chemia

 

fizyka

 

matematyka

 

 

język hiszpański

 

7.

 

I i II miejsce w Turnieju Tenisa Ziemnego

 

Roksana Kapuścińska

VI A

 

 

Wychowanie fizyczne

8.

Wyróżnienie w konkursie geograficznym organizowanym przez Zespół Szkół Technicznych w Rzeszowie "Cudze chwalicie swego nie znacie

 

Dominika Filip

Nikola Piela

 

VIII A

VIII A

J. Kochańska

Geografia

9.

II miejsce w Letnich Mistrzostwach województwa Podkarpackiego Grup Naborowych programu „Lekkoatletyka dla Każdego!”.

 

Anna Kołodziej

 

VI A

 

Wychowanie fizyczne

10.

Mistrz Polski  i zwycięzca cyklu Grand Prix w Aquathlonie pościgowym 2020

 

Kacper Serwiński

 

VIII B

 

 

Wychowanie fizyczne

LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW KURATORYJNYCH

w roku szkolnym 2020/2021

 matematyka  - opiekun p. Agnieszka Woźny

Karol Dudek kl. 8b - laureat, I miejsce wśród wszystkich uczestników konkursu matematycznego w województwie podkarpackim

Kacper Serwiński kl. 8b - laureat

 język polski - opiekun p. H. Szczepińska

Julia Głąb kl. 8b - laureatka, III miejsce w konkursie polonistycznym

 język angielski - opiekunowie: p. E. Pikus, p. J.Wit i p. A. Szczepankiewicz

Magdalena Bednarczyk kl. 7b - laureatka

Amelia Szymańska kl. 8b - laureatka

Karolina Austin kl.8b - finalistka

Maja Dudek kl. 8b - finalistka

Milo Kurp - Nowak kl. 5a - finalista

Olivia Simpson kl. 6b - finalistka

  język hiszpański - opiekun p. E. Delgado - Gomez

Manoline Antiga kl. 7c - finalistka

Piotr Jakubowicz kl. 8a - finalista

      

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2019 / 2020

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie:

JĘZYK POLSKI

Rozalia Grechuta - klasa 8b - laureatka


JĘZYK ANGIELSKI

Kaja Zych - klasa 8b – laureatka

Martyna Borowiec - klasa 8b - finalistka

JĘZYK NIEMIECKI

Martyna Borowiec - klasa 8b - finalistka

MATEMATYKA

Karol Dudek - klasa 7b - laureat

FIZYKA
Martyna Borowiec - klasa 8b - finalistka

INFORMATYKA

Wojciech Bednarczyk – klasa 8b – laureat

Mikołaj Michno – klasa 8b - laureat
 

Konkursy i zawody sportowe

Uczeń/uczniowie

Nazwa konkursu/zawodów

Miejsce

Data

Osiągnięcie

Kaja Tomaka,
Kacper Karasiński,
Kalina Kocój,
Malwina Denasiewicz,
Kalina Denasiewicz,
Liliana Denasiewicz,
Konrad Kocój

„Dni Sportu z OSiR – Zawody rolkowe dla dzieci i dorosłych”

Biłgoraj

14.09.2020

Bladecross:
I miejsce: Kaja Tomaka
I miejsce: Kacper Karasiński
II miejsce: Kalina Kocój
III miejsce: Malwina Denasiewicz
I miejsce: Kalina Denasiewicz
II miejsce: Liliana Denasiewicz
I miejsce: Konrad Kocój
Przejazd pod tyczką:
I miejsce: Malwina Denasiewicz
II miejsce: Kalina Kocój
III miejsce: Liliana Denasiewicz

I miejsce: Konrad Kocój
III miejsce: Kacper Karasiński

Katarzyna Mandla,
Oliwia Mikulska,
 Karolina Traore,
Maja Maslanka

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkoatletyce

Sztafeta 4x100m

Rzeszów

18.09.2020

II miejsce

Karolina Traore

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkoatletyce

Skok w dal

Rzeszów

18.09.2020

III miejsce

Mateusz Kusiak

Drużynowy Turniej Szachowy w ramach Igrzysk Dzieci

Rzeszów

25.09.2020

Zwycięstwo we wszystkich pojedynkach.

Sztafeta Dziewcząt
 (Ola, Julia, Kasia, Karina, Oliwka, Antonina, Julia, Anna, Jagoda, Maja i Weronika)

Sztafetowe Biegi Przełajowe w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Rzeszów

2.10.2020

I miejsce

Liliana Denasiewicz,
Kalina Denasiewicz,
Wiktoria Furman,
Sandra Fulda,
Kalina Kocój,
Adam Jakubowicz,
Michał Paluch,
Michał Pańczak,
Eryk Krzanicki,
Mikołaj Bąk,
Jakub Paluch

Zawody w skoku wzwyż na rolkach

Rzeszów

14.10.2019

Dziewczynki:
I. Liliana Denasiewicz

II. Kalina Denasiewicz

III. Wiktoria Furman IV. Sandra Fulda
VI. Kalina Kocój
Chłopcy:
I. Adam Jakubowicz
II. Michał Paluch

III. Michał Pańczak
IV. Eryk Krzanicki
V. Mikołaj Bąk VI. Jakub Paluch

Kacper Krasiński,
 Mikołaj Bąk,
Liliana Denasiewicz,
Wiktoria Furman,
 Sandra Fluda,
Adam Jakubowicz,
Michał Paluch,

Mistrzostwa Polski Freestyle Slalom w Karczewie

Karczewo

29.10.2019

Speed Slalom Chłopcy Junior10:
I.Kacper Krasiński
IV.Mikołaj Bąk

Skok wzwyż Junior 10 dziewczynki:
I. Liliana Denasiewicz (75/76cm) - 2 rekordy Polski.
II. Wiktoria Furman
IV. Sandra Fluda

Skok wzwyż chłopcy Junior10:
I. Adam Jakubowicz (3 rekordy Polski 89/91/93cm)
III. Michał Paluch

Frestyle Battle Junior 10 chłopcy:
I. Kacper Krasiński

Wiktoria Fluda

XI Zawody Pływackie

Dystans 25 m stylem dowolnym

Trzebownisko

25.11.2019

II miejsce

Katarzyna Jasińska

XI Zawody Pływackie

Dystans 25 m stylem dowolnym

Trzebownisko

25.11.2019

III miejsce

Maria Rzeźnik

Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Judo Dzieci Jasło

17.12.2019

I miejsce w kat. do 25 kg

Kacper Serwiński

Międzyszkolne Zawody z Pływania Dziewcząt i Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci

Rzeszów

1.03.2020

I miejsce na dystansie 50 m stylem grzbietowym

Oliwia, Maria, Wiktoria, Anna, Dagmara, Natalia, Martyna, Roksana, Kamila

Rozgrywki międzyszkolne w siatkówce

Rzeszów

6.03.2020

II miejsce w grupie


Osiągnięcia  naszych uczniów w I półroczu roku szkolnego 2019/2020

Lp.

OSIĄGNIĘCIE

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

KLASA

DZIEDZINA

1.     

Mój pomysł na model atomu
1 miejsce
2 miejsce: ex aequo 

 

3 miejsce
nagroda specjalna

 

wyróżnienie


 

 

Hasło z użyciem symboli pierwiastków chemicznych
kategoria klas 4 – 6
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce: ex aequo

kategoria klas 7 – 8
1 miejsce: ex aequo

 

2 miejsce
3 miejsce 

 

Szkolny Mistrz Wiedzy
o układzie okresowym i atomie

I miejsce

II miejsce

III miejsce

 

Bartłomej Łysik

Maja Herc

Maja Kujałowicz

Michał Mach

Wanda Szymańczyk

 

Wiktoria Tutaj

Julia Świrad

Inga Szalacha

Amelia Siwak

 

 

 

Jakub Hajduk

Hubert Dawida

Bianka Gładysz

Piotr Kotliński

 

Karina Gładysz

Julia Świrad

Zofia Mucha

Wojciech Bednarczyk

 

 

 

Zofia Mucha

Karolina Austin
Celina Kowalczyk

 

VII A

VII B

VII B

VII A

VI B

 

VIII B

VIII B

VII A

VII A

 

 

 

IV A

V A

V A

V A

 

VII A

VIII B

VII B

VIII B

 

 

 

VII B

VII B

VIII B

 

Chemia

 

 

2.         

V Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek Kalwaria Pacławska 2020

II miejsce 

 

 

 

Amelia Borkowska

 

 

 

 

 

 

 

III A

 

 

 

Muzyka

3.     

XIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poeci zabrani przez wojnę

I miejsce

II miejsce

 

 

 

Celina Kowalczyk Magdalena Magierło

 

 

 

VIII A

VI B

Muzyka

4.     

Wojewódzki Konkurs

Energia z Lasu

III miejsce

 

 

Bartosz Kamiński

 

 

V B

Przyroda

6.     

Międzyszkolny konkurs fotograficzny Mój pupil
w obiektywie

 II miejsce

 

 

 

Lara Polak

II B

Fotografia

7.     

Patriotyczny koncert pt. Zakazane piosenki w wykonaniu Solistów i Reprezentacyjnej Grupy Artystycznej Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie 

 

 

 

 

Miłosz Świetlik

 

Muzyka

8.     

IX Międzyszkolny Świetlicowy Konkurs Plastyczny Latawce, dmuchawce, wiatr…

I miejsce

wyróżnienia

 

 

 

 

 

Jakub Wisz

Zofia Lorens

Kamil Stachurski

 

 

 

 

I C

I C

I C

Plastyka

9.              

Konkurs piosenki w języku angielskim

wyróżnienie

 

 

Sonia Hołoń

 

 

VII B

Muzyka

10.     

XVIII Wojewódzki Konkurs Pieśni Patriotyczno – Religijnej „Sławię Cię Ziemio Ojczysta Pieśnią i Piosenką”.

III miejsce

 

 

 

 

Amelia Borkowska

III A

Muzyka

11.   

XVII edycja Konkursu Polskiej i Obcojęzycznej Piosenki Religijnej "Laudate Deum"
w hołdzie Świętemu Janowi Pawłowi II

I miejsce

wyróżnienie

 

 

 

 

  

Amelia Borkowska

Agata Boratyn

Jagoda Szuberla

Dominika Filip

Anna Rybczyk

Julia Kurzydło

Weronika Bojda

 

Anna Konopko

Julia Chmiel

Sonia Hałoń

 Natalia Maksym

 

 

 

 

 

 

III A

VII A

 

 

 

 

 

VII B

Muzyka

 

12.   

Szkolny konkurs

muzyczno – poetycki
Wypowiedz, wyśpiewaj

Klasy I – III

Kategoria: Recytacja

Grand Prix

 

I miejsce

 

II miejsce

II miejsce

 

 

 

III miejsce

 

Wyróżnienie

 

 

 

 

 

 

Kategoria: Piosenka

Klasy I – III – Zespół

Grand Prix 

I miejsce

I miejsce

 

 

 

 

 

II miejsce

 

 

 

III miejsce

 

 

III miejsce

 

 

 

 

 

 

Klasy V – VI

Grand Prix

I miejsce

 

 

II miejsce

 

 

III miejsce

 

 

 

Wyróżnienie

 

 

 

 

 

Klasy 1 – 3

Soliści

Grand Prix

I miejsce

 

 

 

II miejsce

II miejsce

 

 

 

 

III miejsce

 

Klasy 4 – 6

Soliści

Grand Prix

 

I miejsce

 

 

II miejsce

 

III miejsce

 

 

Wyróżnienie

 

Klasy VII – VIII

Grand Prix

I miejsce

II miejsce

III miejsce

 

 

Wyróżnienie

 

Klasy VII – VIII

Soliści

Grand Prix

I miejsce

 

II miejsce

 

 

 

III miejsce

Wyróżnienie

 

 

 

 

 

Wiktoria Strużak

Igor Janczewski 

Eryk Serafin

Wiktoria Starczuk

Aleksandra Żurawska

Jan Dworak

Kalina Krawczyk

Pola Krawczyk

Kaja Sarna

Kalina Bylinowska  Lubomir Kryk: Zuzanna Rokita
Kaja Krul
Daniela Lutchyn – Levchenko
Oliwia Toczek
Julia Kołton

 

 

 

Klasa I E

Świetlica

Klasa I D

Zespół klasy I B:
Zuzanna Wilk,

Gabriela Ruszała
 Lena Karapire

Anna Barzycka

Zespół klasy I B:
Aleksandra Marszałek
Lena Barć

Marta Jabłońska

Zespół klasy I B:
Lena Staniek,
Ewa Saszyna

Zespół klasy I B:
Bartosz Szczepański
Wojciech Laskowski
Adam Zimny
Szymon Drabicki
Norbert  Barnaś

 

 

Jakub Barnaś

Florian Kowalczyk   Lena Kurzydło

 

Magdalena Magierło

Wiktoria Skoczylas

Zuzanna Ulak
Antonina Jeż

Helena Tetela

Wojciech Nowak
Bianka Gładysz
Wiktor Grygiel
Antonina Rakowska 
Ewa Paliga

 

 

 

Amelia Borkowska

Natasza Wróbel

Zuzanna Kłosowski

Natalia Pustelak

Michalina Pustelak

Alan Polak

Emilia Wójcik

Milena Basta

Zuzanna Baran

Kalina Kocój

Milena Bik

Eliza Szczepańska

Maja Rak

 

 

Weronika Kud

Miłosz Świetlik

Matylda Piotrowska

Helenka Tetela

Nikola Awetisjan

Lena Kurzydło

Bianka Gładysz

Aleksandra Rzeszutek

Maja Krztoń

Kuba Barnaś

Mateusz Filipek

 

 

Celina Kowalczyk

Sonia Hołoń

Nina Kisała

Anna Półtorak
Julia Głąb
Alicja Frużyńska

Zofia Mucha

 

 

 

Anna Półtorak

Agata Boratyn

Jagoda Szuberla

Julia Kurzydło

Natalia Maksym

Sonia Hałoń i Julia Głąb

Karina Gładysz

Anna Rybczyk

 

 

 

 

 

I D

 

I C

I C

II A

I C

III B

III A

II B

I D

I D

I D

I D

I D

 

I D

I C

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V B

V A

V A

 

VI B

VI A

 

VI B

V A

V A

 

VI A

V A

VI A

VI A

VI A

 

 

 

A

I C

II C

III A

III A

I C

I C

II C

II D

II D

III A

II A

I B

 

 

V A

V B

IV A

V A

V A

VA

V A

IV A

V A

V A

VI B

 

 

VIII B

VII B

VIII B

VII B

VII B

VII B

VII B

 

 

 

VII B

VII A

VII A

VII A

VII B

VII B

 

VII A

VII A

Muzyka

Literatura

13.          

XI Międzyszkolny Konkurs Artystyczny „Święty Jan Paweł II – Przyjaciel Dzieci”.
II miejsce

wyróżnienia  

 

 

 

 

 

Oliwia Filip
Karolina Piątek

Laura Turczyn

Szymon Ziobro

 

 

 

III B

III B

III B

II C

Muzyka

Plastyka

14.     

Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Judo Dzieci

I miejsce

 

 

Maria Rzeźnik

 

 

I E

Wychowanie fizyczne

15.          

XII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Słońce, woda i przygoda pod hasłem Po świecie pływamy Moniuszkę rozsławiamy

I miejsce

wyróżnienie

 

 

 

 

Kalina Purgacz

Nina Walawender

 

 

 

 

II D

II D

Plastyka

16.     

Szkolny Konkurs Plastyczny
Patriotyzm jest w nas

Klasy 1 – 3

I miejsce

 

 

 

 

II miejsce

 

 

 

III miejsce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyróżnienia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasy 4 – 7

I miejsce 

 

 

 

II miejsce

 

 

 

III miejsce

 

 

 

Wyróżnienia

 

 

 

Amelia Borkowska

Julia Kołton

Michał Paluch

Maja Rak

 

Antonina Chowaniec

Zuzanna Wilk

Alan Polak

 

klasa II A – praca zbiorowa

Gabriela Ruszała

Filip Piątkowski

Izabela Suszyło

Szymon Michalski

Lena Kisiel

Michał Magierło

Lena Staniek

 

Daniela Lutchyn- Levchenko

Kalina Bylinowska

klasa I A – praca  zbiorowa

klasa I B – praca zbiorowa

Estera Zielińska

Oliwia Komorowska Matylda Grzelczak

Igor Wolanin

Kacper Chuchla

Michał Maksymiuk

Zofia Wojciechowska Hanna Rajchel

Kacper Szady

 

 

Magdalena Magierło 

Karina Gładysz

 Blanka Walat
 

Bianka Gładysz

Sabina Rzucidło

Jagda Szuberla
 

Anna Kozielewicz

Albert Żyłka

Piotr Kotliński
 

Kuba Wnęk

Hubert Dawida

 

 

 

III A

I C

III B

I B

 

III A

I B

I C

 

 

 

I B

I C

II C

III A

II A

I C

I B

 

I D

 

I D

 

 

 

 

I E

I E

I E

I E

I E

I E

I E

I E

I E

 

 

VI B

VII A

VI A

 

V A

VI B

VII A

 

V A

V B

V A

 

VI A

V A

Plastyka

17.     

Indywidualne Biegi Przełajowe

III miejsce

II miejsce

III miejsce

 

 

Anna Kołodziej

Kacper Serwiński

Karina Gładysz

 

 

 

 

VII A

Wychowanie fizyczne

19.                   

Mistrz Polski w federacji WBBF – WFF i WBBF w Fit Kids

Mistrz Europy WBBF – WFF.

Leon Radke

I A

Wychowanie fizyczne