DZIEŃ |
GODZINA |
SALA |
KLASA |
NAZWA
ZAJĘĆ |
PROWADZĄCY |
Poniedziałek
|
7:15 – 7:55 |
207 |
3d |
“English around us”
oraz “Giganci programowania”
- na zmianę co drugi tydzień |
Jolanta Tobuch-Nieckarz |
10:45 – 11:30 |
dolny korytarz |
1a |
Zajęcia rolkowe |
Dominik Ferenc |
11:.45 – 12:30 |
102c |
2c |
Zajęcia wspomagające “Będę mistrzem” |
Joanna Cieśla |
12:40 – 13:40 |
203a |
3a |
Zajęcia świetlicowe w ramach Mega Misji |
Mariola Stolarska |
14:45 – 15:15 |
świetlica |
1-3 |
Pomoc w odrabianiu lekcji |
Małgorzata Ziemińska |
15:30 – 16:30 |
s.gim |
1-3 |
Zajęcia zespołu tanecznego Klap-dens |
Agata Pasek |
Wtorek |
7:00
–
7:45 |
206 |
3b |
Planeta
dzieci- zajęcia wspierające i rozwijające zainteresowania- co drugi
tydzień. |
Katarzyna Ostrowska |
9:45
–
10:30 |
203a |
3a |
Uniwersytet Trzecioklasisty |
Katarzyna Stadnik |
11:30
–
12:30 |
bibl. |
1e |
Zajęcia
wyrównujące szanse edukacyjne |
Ewelina
Wingert |
14:30 – 15:15 |
4 |
1c |
Zajęcia profilaktyczno-wychowawcze “Spójrz inaczej” (co dwa
tygodnie) |
Ewa Lenar |
14:30 – 15:15 |
4 |
1c |
Teatrzyk 21
(co dwa tygodnie) |
Ewa Lenar |
Środa |
8:15 – 8:45 |
jadalnia |
klasy 1 |
Ruch + Muzyka = Matematyka |
Izabela Kamińska |
10:00 – 10:30 |
201 |
2c |
Kółko z j.angielskiego |
Monika Leszczyńska Majda |
10:45 – 11:30 |
102b |
3c |
“Liczę, myślę, eksperymentuję” w ramach realizacji programu
“Przyjaciele matematyki” |
Agata Pasek |
11:45 – 12:30 |
Sala gim. |
1-3 |
Zabawy
ogólnorozwojowe i gry zespołowe |
Kamil Kowal |
15:20 – 16:05 |
206 |
|
“Przyjaciele matematyki” - zajęcia rozwijające umiejętności
matematyczne |
Joanna Cieśla |
Czwartek |
10:00 – 10:45 |
Świetlica górna |
1A |
Ciekawskie pierwszaki –projekt edukacyjny oraz zajęcia wspierające i
rozwijające zainteresowania. |
Izabela Gołojuch |
14:00 – 14:45 |
203A |
2b,2c,3a,3c |
Zajęcia szachowe “SzachMat” |
Idalia Szczepanek |
14:30 – 15:30 |
5 |
2a |
Zajęcia wspierające i rozwijające zainteresowania |
Renata Kowalska |
15:15
–
16:00 |
204 |
3E |
Sensoplastyka |
Yoanna Świst |
12:45
–
13:30
15:20
–
16:05 |
203 a
104 |
1 c
1a 1e |
Profilaktyczno-
logopedyczne |
Adrianna Zwiercan
|
15:20 – 16:05 |
4 |
2d |
“Przyjaciele matematyki” realizacja projektu “Mali matematycy. Gdzie
kryje się matematyka?” - Uniwersytet Dzieci |
Halina Głuchowska |
Piątek |
9:45 – 10:30 |
203a |
1d |
Ciekawskie pierwszaki. Jak poznawać świat w klasie? |
Anna Piróg |
9:45 – 10:30 |
Sala gim. |
1d |
Zajęcia rolkowe, nauka jazdy. |
Kamil Kowal |
15:20
–
16:05 |
203a |
1b i 1d |
Zajęcia profilaktyczno-
logopedyczne |
Adrianna Zwiercan |
DZIEŃ |
GODZINA |
SALA |
KLASA |
NAZWA
ZAJĘĆ |
PROWADZĄCY |
Poniedziałek
|
7.00 –
7.45 |
102 |
4c |
Przygotowanie uczniów do Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej „Olimpus”
z
języka polskiego |
Kornelia
Lorek |
8.00-8.45 |
FJ |
8A |
Fakultety z języka polskiego |
Monika
Miller |
14.30- 15.15 |
208 |
|
Przygotowanie wokalistów do występów szkolnych i poza szkolnych
(w miarę potrzeb) |
Alicja Mitoń |
14.30 - 15.30 |
105 |
od 4 do 8 |
Konsultacje z biologii, chemii i przyrody |
Renata Czopik |
15.20-16.05 |
102 |
8b |
“Lekturowy zawrót głowy” - kreatywne utrwalanie wiedzy. |
Barbara Rubinkiewicz |
15.20–
16.20 |
104 |
4a, 7a,
7c |
Konsultacje z matematyki |
Agnieszka Woźny |
16:30-17:15 |
104 |
4c,5d,6c,7b |
Konsultacje z matematyki |
Magdalena Ochała |
15.45–17.15 |
s. gim. |
6-8 |
SKS
Połka Siatkowa Dziewczyn |
Piotr
Bojda |
Wtorek |
7.00-8.00 |
107 |
6b |
Konsultacje z j. angielskiego |
Anna Wąs -Polak |
7:30-8:30 |
102B |
5a, 5b, 5c, 6a |
Konsultacje z matematyki |
Klaudia Kuś |
8:00-8:45 |
102 |
4-8 |
Konsultacje z historii |
Natalia
Mazur-Dzierżak |
14:20-15:20 |
203a |
|
Zajęcia z techniki |
Mariola Stolarska |
14:30-15:15 |
106 |
4-8 |
Konsultacje z historii |
Agnieszka Gołubowicz |
14.35- 15.20 |
102 |
5,6,7,8 |
Konsultacje z chemii/geografii |
Joanna Kochańska |
15.15-16.30 |
208 |
4,5 |
Zajęcia plastyczne |
Magdalena Kawa |
16.30-17.15 |
102 |
8b |
Konsultacje z matematyki |
Monika
Polanowska |
Środa
|
8.00-8.45 |
FJ_3 |
8a |
“Lekturowy zawrót głowy” - kreatywne utrwalanie wiedzy. |
Barbara Rubinkiewicz |
8.50-9.35 |
107 |
5a |
Przygotowanie uczniów do konkursu przedmiotowego z j.angielskiego
organizowanego przez PKO/konsultacje |
Monika Leszczyńska Majda |
13:40-14:25 |
104 |
4a |
Konsultacje z j. polskiego |
Barbara Gryczan |
15:20-15:50 |
207 |
4d, 5e |
Konsultacje z matematyki |
Izabela Kamińska |
16.15-17.00 |
s. gim. |
6-8 |
SKS Piłka Siatkowa Dziewcząt |
Piotr Bojda |
18.00-18.45 |
Teams |
|
Kółko informatyczne |
Mirosław Biesiadecki |
Czwartek |
7.00-7.45 |
FJ_1 |
Klasy 7 i 8 |
Konsultacje z fizyki / Zajęcia przygotowujące do konkursu z fizyki
organizowanego przez PKO |
Beata Semków - Nędza |
13.40–14.25 |
FJ_5 |
8b
gr.1/2 |
Konsultacje z j. polskiego |
Ewa
Sak-Grzelczak |
15.15 - 16.00 |
FJ4 |
7,8 |
Konsultacje z biologii |
Agnieszka Ochyra |
15.20-16.05 |
208 |
8a |
Konsultacje z matematyki |
Monika
Polanowska |
Piątek
|
8.00 |
FJ5 |
8b 2/2 |
Konsultacje do egzaminu z j. angielskiego |
Edyta Maziarz |
8.50-9.35 |
103 |
5b, 5e |
Konsultacje z j. polskiego |
Ewelina
Bober |
14.35-15.20 |
FJ_5 |
8b
gr.2/2 |
Konsultacje z j. polskiego |
Ewa
Sak-Grzelczak |
- |
Teams |
klasy 6 |
Przygotowanie do konkursów językowych – praca samodzielna ucznia na
udostępnionych materiałach w określonych deadlinach. |
Agnieszka Szuberla |