Dzień tygodnia |
Godzina |
Sala |
Rodzaj zajęć |
Prowadzący
|
PONIEDZIAŁEK |
8.00 – 8.45 |
|
Piłka nożna
dla klas 1a, 1c |
Dariusz Polanowski |
8.50 – 9.35 |
korytarz |
Rolki
dla klasy 1a |
Konrad Tomaka |
12.35 – 13.20 |
korytarz |
Rolki
dla klasy 1e |
Konrad Tomaka |
14.25 – 15.10 |
4 |
Teatrzyk 21 |
Ewa Lenar |
14.25 – 15.10 |
5 |
Mały artysta
dla klasy 1c |
Joanna Cieśla |
14.25 – 15.10 |
|
Taniec dla klas 1-3
(max 20 osób) |
Dominika
Szala-Synoś |
|
świetlica |
Dodatkowe kreatywne
zajęcia plastyczne
dla kl. 1d |
Natalia Mazur
|
WTOREK |
9.45 – 10.30
(co drugi wtorek) |
4 |
Zajęcia rozwijające
technikę czytania, pisania i liczenia
dla klasy 2d |
Jolanta Tobuch-Nieckarz |
9.45 – 10.30
(co drugi wtorek) |
5 |
Zajęcia rozwijające
dla klasy 2c |
Bożena Furman |
9.45 – 10.30 |
korytarz |
Rolki
dla klasy 1d |
Konrad Tomaka |
12.35 – 13.20 |
3 |
"My first
steps in English"
dla klasy
1a |
Monika
Leszczyńska-Majda |
14.25 – 15.10 |
206 |
Mistrzowie słowa –
zajęcia rozwijające zdolności polonistyczne
dla klasy 3a
Odrabianki. |
Barbara Gryczan |
14.20 – 15.10 |
3 |
Odrabianki
dla klasy 1e |
Renata Kowalska |
14.25 – 15.25 |
sala gimnastyczna |
Piłka nożna
dla klas 3, 4 |
Piotr Bojda
|
ŚRODA |
9.45 – 10.30
|
208 |
Odkrywam siebie –
zajęcia rozwijające dla klasy 1d
Odrabianki |
Halina Głuchowska |
9.45 – 10.30
|
jadalnia |
Wesoła plastyka
dla klasy 1e |
Renata Kowalska |
12.35 – 13.20 |
4 |
Matematyka w przyrodzie
dla klasy 1b |
Iwona Belaja |
13.15 – 14.00 |
|
Odrabianki
dla klasy 1a |
Monika Leszczyńska-Majda |
14.30 – 15.10 |
103 |
Kodowanie nie tylko na
dywanie dla klas 2 |
Jolanta Tobucch-Nieckarz |
15.10 – 16.10 |
sala gimnastyczna |
Piłka nożna
dla klas 3,4 |
Piotr Bojda |
12.35 – 13.20
(9 IX – 30 IX) |
korytarz |
Rolki
dla klasy 1c |
Konrad Tomaka
|
CZWARTEK |
9.45 – 10.30
|
202 |
Klubik młodego
matematyka
dla klasy 2b |
Katarzyna Ostrowska |
9.45 – 10.30
|
jadalnia |
Warsztaty plastyczne
dla kl. 2a
Czytanie na dywanie |
Katarzyna Stadnik |
13.35 – 14.20 |
5 |
Przyjaciele matematyki
dla klasy 1c |
Joanna Cieśla |
13.35 – 14.20 |
korytarz |
Rolki dla klasy 1b |
Konrad Tomaka |
14.25 – 15.10 |
206 |
Magia liczb – zajęcia
rozwijające zdolności matematyczne dla klasy 3a
Odrabianki |
Barbara Gryczan |
14.30 – 15.15 |
sala gimnastyczna |
Piłka nożna
dla klas 2c i 2d |
Dariusz Polanowski |
14.25 – 15.10
(1 X – 20 VI) |
korytarz |
Rolki
dla klasy 1c |
Konrad Tomaka |
15.25 – 16.10 |
|
Piłka nożna
dla klas 2a, 2b |
Dariusz Polanowski |
PIĄTEK
|
8.00 – 8.45 |
201 |
Program autorski
Przyjaciele matematyki
dla klasy 1d |
Halina Głuchowska |
8.50 – 9.35 |
4 |
Odrabianki
dla klasy 1b |
Iwona Belaja |
10.35 – 11.20 |
jadalnia |
Odrabianki
dla klasy 2b |
Katarzyna Ostrowska |
12.35 – 13.20 |
4 |
Zajęcia rozwijające
inteligencję emocjonalną dla klasy 2a
Odrabianki |
Katarzyna Stadnik |
12.30 – 13.20 |
107 |
Arts&Crafts&Drama
dla klas 2a i 2d |
Katarzyna Zagórowska |
13.35 – 14.20 |
sala gimnastyczna |
Piłka nożna
dla klas 1b, 1e |
Dariusz Polanowski |
13.35 – 14.20 |
korytarz |
Rolki
dla klasy 4a |
Konrad Tomaka |
14.25 – 15.10 |
5 |
Kółko przyrodnicze
„Świetlik” dla klas drugich |
Bożena Furman
|
14.25 – 15.10 |
4 |
Zajęcia rozwijające
dla kl. 3b |
Ewa Lenar |