MENU

 
Strona główna
 
Dyrekcja
  Nauczyciele
  Rekrutacja
  Mapa dojazdu
 
Godziny pracy
  Zdjęcia
  Filmy
  Sukcesy
  O szkole 
 
Linki.
  Kalendarz roku
 
Dokumenty
 
Biblioteka
 
Świetlica szkolna
 
Stołówka szkolna
  Jadłospis

 
    
UCZNIOWIE

 
Klasy
  Samorząd uczniowski
  Zajęcia dodatkowe
  Fakultety
  Zajęcia sportowe
 
Zestaw podręczników
  Stypendia

  Wymagania
  Harmonogramy
 

    RODZICE

  Rada Rodziców
  Wywiadówki
 
Regulamin szkoły
  Procedury kontaktów 

 

 
 


 


   
     

7 marca 2018
SP21 - Dobrze zaPROJEKTowana Szkoła

Dzięki udziałowi w konkursie "Projekt z klasą" nasza szkołą znalazła się w elitarnym gronie szkół i została uhonorowana tytułem "Dobrze zaPROJEKTowanej Szkoły".
W roku szkolnym 2017/2018 uczniowie klas drugich gimnazjum, pod opieką p.
Beaty Semków - Nędzy, realizują projekt edukacyjny z chemii "Śladami Ignacego Łukasiewicza". Projekt ten został zgłoszony do konkursu organizowanego przez wydawnictwo "Nowa Era" opatrzonym hasłem "Projekt z klasą". W ramach projektu uczniowie podążają śladami I. Łukasiewicza. Realizację projektu rozpoczęliśmy od spotkania, na którym wspólnie zaplanowaliśmy nasze działania.
Odbyła się już także wycieczka do Muzeum Przemysłu Naftowego w Bóbrce oraz do Lwowa, gdzie mogliśmy poznać bliżej osiągnięcia naszego bohatera. To jeszcze nie wszystko ! Na bieżąco będziemy informować o naszych działaniach.6 marca 2018
Kulinarne smakołyki dla naszych gości

Nasza "ekipa kulinarna" spisała się doskonale, przygotowując poczęstunek dla naszych gości podczas Dnia Otwartej Szkoły. W tym roku smakołyki znikały w iście ekspresowym tempie. foto3 marca 2018
W Radiu Rzeszów o antropologii

 Karolinka Nizio, Oliwia Bereś i Bartek Łokaj z klasy 7c oraz Joanna Rogoz -antropolog z Uniwersytetu Rzeszowskiego, w Polskim Radiu Rzeszów rozmawiali na temat antropologii.
BYŁO SUPER :)3 marca 2018
Klasa 2f na kuligu w Bystrem

 foto


2 marca 2018
Salon edukacji zawodowej i technicznej

W dniu 21.02.18 uczniowie klas 3 gimnazjum (ok.50 osób) uczestniczyło w VI salonie edukacji zawodowej i technicznej na Politechnice Rzeszowskiej. Miała tam miejsce prezentacja oferty edukacyjnej szkół, Centrum Kształcenia Praktycznego i instytucji rynku pracy. Imprezy towarzyszące, w których uczniowie brali udział to:
- pokaz mody w strojach branżowych
- ciekawe lekcje
- konkursy z atrakcyjnymi nagrodami
- festiwal zawodów.
Uczniowie mogli skorzystać z konsultacji z doradcą zawodowym oraz uzyskać informacje o regionalnym rynku pracy - WUP. foto1 marca 2018
"Stanę na każde Twoje zawołanie Polsko,
Po Bogu pierwsza, poza Nim przed Tobą nikt..."


28 lutego 2018
Szkolne zawody rolkowe

Jakiś czas temu, w naszej szkole odbyły się wewnątrzszkolne zawody w jeździe na rolkach. Konkurencją, w której dzieci startowały był tor przeszkód. Zawody te miały na celu sprawdzenie umiejętności naszych rolkarzy oraz przygotowanie do zawodów o większej randze które odbędą się 25 marca (Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia). Z przyjemnością informujemy, że nasze dzieci poradził sobie bardzo dobrze, każdy z naszych uczniów pokonał tor bez problemów a najlepsi okazali się:
Klasa 1a
1. Lilianna Denasiewicz  2. Kalina Denasiewicz 3. Magdalena Pięta
1.Mikołaj Bąk  2. Michał Pańczak  3. Eryk Krzanicki

Klasa 1b
1. Ula Wnęk   2. Wiktoria Furman   3. Laura Turczyn
1. Szymon Maternia   2. Dominik Nabożny   3. Michał Paluch

Klasy 4a i 4b
1. Julia Pisz   2. Jagoda Malinowska   3. Weronika Ruszel
1. Jakub Wnęk   2. Manuel Mach   3. Kacper Mazur

Film z zawodów - Zdjęcia28 lutego 2018
DZIEŃ OTWARTEJ SZKOŁY

Siarczysty mróz nie zniechęcił gości do odwiedzenia naszej szkoły we wtorkowy wieczór podczas Dnia Otwartej Szkoły. Po raz kolejny okazało się, że nasza sala gimnastyczna jest za mała aby wszystkich pomieścić. Bardzo nas to cieszy, że wciąż jest tak duże zainteresowanie nauką w SP21. Dla naszych gości przygotowaliśmy występ Orkiestry Szałamaistek i Zespołu Mażoretek, filmowy spacer po szkole, występ szkolnego Kabaretu, pokazy rolkowe, doświadczenia chemiczne i fizyczne, zwiedzanie klas i rozmowy z nauczycielami, a także pyszny poczęstunek. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji - foto27 lutego 2018
Znamy już wyniki trzeciej edycji Konkursu Literackiego
 „Bądź jak Beata Pawlikowska”!
Spośród 67 prac Beata Pawlikowska wybrała najlepszy tekst, którego autorką jest nasza uczennica Klaudia Bartoszek z klasy 3f.
Podczas rozdania nagród finaliści konkursu będą mieli możliwość rozmowy z Beatą Pawlikowską, która podzieli się z nimi wrażeniami z kolejnej podróży, w którą właśnie wyruszyła. Będzie to również wspaniała okazja do dyskusji na temat tajników warsztatu literackiego.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i dziękujemy wspaniałym pisarzom (Zygmunt Miłoszewski, Sylwia Chutnik,Beata Pawlikowska), którzy dotychczas byli jego współorganizatorami.
Gratulujemy Klaudio!!!!
27 lutego 2018
ZOBACZ FILM O NASZEJ SZKOLE
27 lutego 2018
Dzień Pączka w naszej szkole

Na wtorek 13 lutego 2018r. zapanowano w naszej szkole "pączkowe szaleństwo". Przepyszne pączki i chrust o różnych smakach i kształtach, własnoręcznie przygotowywane i smażone przez naszych uczniów pod czujnym okiem nauczycieli - przypomniały nam, że właśnie kończy się karnawał. FOTO26 lutego 2018
Reprezentacja chłopców
 WICEMISTRZAMI RZESZOWA W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW!

W poniedziałek reprezentacja siatkarska odniosła kolejne dwa zwycięstwa,  a tym samym wywalczyła tytuł Wicemistrzów Rzeszowa. Nasz bilans w całych rozgrywkach to sześć zwycięstw na siedem rozegranych spotkań. W rozgrywkach wzięło udział 17 reprezentacji szkół miasta Rzeszowa. W składzie naszej srebrnej drużyny znaleźli się: Mikołaj Przybylski, Maciej Chmura, Jakub Pacholarz, Seweryn Kłoskowicz, Szymon Dudek, Grzegorz Grabowski, Mieszko Świtalski, Gabriel Boladeres-Kędzior, Jakub Zawadzki, Dominik Filip, Eryk Kątnik.
Wielkie Gratulacje! Foto26 lutego 2018
Nasza sztuka w gronie laureatów
XVII Wojewódzkiego Przeglądu Teatrzyków Obcojęzycznych

Laureaci XVII Wojewódzkiego Przeglądu Teatrzyków Obcojęzycznych:
Szkoła Podstawowa nr 29 w Rzeszowie za sztukę w języku angielskim
pt.: „The wall, czyli współczesna historia Romeo i Julii”.
Szkoła Podstawowa nr 21 w Rzeszowie za sztukę w języku angielskim
pt.: „A New story of Little Red Riding Hood”
Szkoła Podstawowa nr 1 we Frysztaku za sztukę w języku niemieckim
pt.: „Oskar und die Frau in Rosa”

Wyróżnienia za grę aktorską:
Chyłek Aleksandra – SP nr 29 w Rzeszowie
Maciej Feliks – SP nr 1 we Frysztaku
Jakub Kraska – SP 21 w Rzeszowie
foto
25 lutego 2018
Pływacy w kolorze srebra!

W dniu 22 lutego na pływalni Delfin zostały rozegrane Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu. Nasi chłopcy w składzie: Mateusz Szpala, Olaf Gieroń, Kacper Wcisło, Kacper Miś, Mateusz Orzech oraz Stanisław Babiarz zajęli II miejsce!!!  W konkurencji indywidualnej najlepiej spisali się Kacper Wcisło (II m na 50 m stylem grzbietowym) oraz Olaf Gieroń (II m na 50 m stylem motylkowym). BRAWO!


Przejdź do strony:
1  2  3  4  5  6  7 8  9  10  11 12
 


WAŻNE
25 marca


28 marca
Poranek Wielkanocny

29 marca - 3 kwietnia


9 kwietnia


18-20 kwietnia    


          


 

 

 

  

 


SP 21,  ul. Miodowa 6,  35-303  Rzeszów,  tel/fax 17 7482730   sekretariat@sp21.resman.pl


sp 21 rzeszów, szkoła podstawowa nr 21 w rzeszowie, 21, szkoła podstawowa 21 rzeszów, sp 21, sp 21 w rzeszowie, oddziały dwujęzyczne rzeszów, szkoła z oddziałami dwujęzycznymi rzeszów, szkoły podstawowe rzeszów, szkoła dwujęzyczna rzeszów, szkoła dwujęzyczna w rzeszowie, szkoły podstawowe w rzeszowie, klasy dwujęzyczne rzeszów, najlepsza szkoła w rzeszowie, najlepsza podstawówka w rzeszowie, fajna szkoła, rzeszów, super szkoła rzeszów, kreatywna szkoła rzeszów