Strona główna
Wirtualny spacer
Dyrekcja
Nauczyciele
Zapisy do szkoły
mLegitymacja
Mapa dojazdu
Godziny pracy
Terminy dostępności
Filmy
Sukcesy
O szkole
Wynajmy 
Sport
Linki
Kalendarz roku
Dokumenty
Biblioteka
Świetlica szkolna
Stołówka szkolna
Jadłospis
Podręczniki
Stomatolog
Ochrona danych 
Pedagog-Psycholog
Klasy
Samorząd uczniowski
Zajęcia dodatkowe
Stypendia
Wymagania 
Rada Rodziców
Regulamin szkoły

Procedury kontaktów
Deklaracja dostępności
.

.

.

.
.

...


.
.

.


.


.
.

 


   
1 października 2023
Pierwsze zajęcia ze Szkołą Muzyczną Yamaha

Za nami pierwsze popisowe zajęcia muzyczne, było dużo dobrych dźwięków i radosnych śpiewów. Na pokazie zostały zaprezentowane możliwości wokalne jednego z instruktorów a także instrumenty muzyczne. Uczniowie mogli stać się na chwilę muzykami i zagrać na prezentowanych instrumentach. foto


1 października 2023
Klasy 5d i 5e w Przemyślu29 września 2023
Społeczność szkolna wybrała swoich reprezentantów oraz opiekunów Samorządu Uczniowskiego!
Miło nam poinformować, że najwięcej głosów otrzymała uczennica klasy 6d
KALINA KOCÓJ, która będzie w tym roku szkolnym pełniła funkcję Przewodniczącej Samorządu!
Jej zastępcą będzie
OLIVER SKARŻYŃSKI z klasy 8b.
Ponadto w skład Rady weszli:
LENA BARAN z klasy 3d
ANTONINA PĄCZEK z klasy 3c
ZUZANNA SAJ z klasy 4a
BENEDYKT KASZUBA z klasy 6d

Społeczność szkolna wybrała sobie również opiekunów Samorządu. Zostali nimi:
Piotr Bojda, Konrad Tomaka, Mariusz Klimowicz, Iwona Belaja, Dominik Ferenc i Izabela Gołojuch.
Serdecznie gratulujemy i życzymy nowemu samorządowi owocnej pracy i świetnych pomysłów!
28 września 2023
Klasy 1a i 1b na swojej pierwszej wycieczce

Uczniowie odwiedzili Ranczo w Pstrągowej, gdzie czekało na nich wiele atrakcji:
robienie proziaków, zwiedzanie Mini Zoo i karmienie zwierząt, wizyta w indiańskim namiocie Tipi, spotkanie z sarnami, wejście na wieżę widokową, letni kulig traktorem, grillowanie, park linowy, tor pontonowy, karmienie ryb w stawie.
Pogoda była piękna, po tak udanej wycieczce czekamy na kolejne przygody.
foto
28 września 2023
Klasy 4-7 na lekcjach plastyki realizują projekt "Zabawa Sztuką"


Zapraszamy do udziału w konkursach plastycznych.
Szczegółowe informacje po kliknięciu na plakat

27 września 2023
Poczet sztandarowy reprezentował naszą szkołę podczas dzisiejszych uroczystości upamiętniających Rocznicę Powstania Polskiego Państwa Podziemnego

foto
27 września 2023
Nasi szachiści trzecią siłą w Rzeszowie!

W dniu dzisiejszym reprezentacja naszej szkoły (klasy 7-8) wzięła udział w drużynowych zawodach szachowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Nasi uczniowie po emocjonujących rozgrywkach wywalczyli trzecie miejsce!!!
Oto skład naszej drużyny:
Karol Cmokowicz, Franciszek Borowiec, Przemysław Walat, Natalia Szawara.
Gratulujemy! foto
27 września 2023
Modele różnych rodzajów gór

We wtorek 19.09 na lekcji geografii tworzyliśmy modele różnych rodzajów gór takich jak góry fałdowe, góry zrębowe oraz góry wulkaniczne. Była to okazja do integracji w klasie oraz utrwalenia typów gór. Następnie na lekcji chemii ożywiliśmy nasze wulkany, które eksplodowały z pomocą sody oczyszczonej oraz octu. Było bardzo ciekawie i na pewno będziemy długo pamiętać te zajęcia. foto  Ignacy K. z klasy 7c27 września 2023
Mikołaj najlepszy w Turnieju Judo

Mikołaj Rzeźnik z klasy 3D wywalczył 1 miejsce i złoty medal w Otwartym Międzynarodowym Turnieju Dzieci i Młodzików w Judo, który odbył się w Sosnowcu w dniu 24.09.2024r.  Gratulacje!!!25 września 2023
Szkolne koło PTTK rozpoczęło działalność!

23 września wzięliśmy udział w 10 Międzypokoleniowej Sztafecie Turystycznej.
Przeszliśmy malowniczą ścieżką przyrodniczą "Rozalin", a także mieliśmy okazję zwiedzić skansen w Kolbuszowej.
Po całym dniu wrażeń czekał na nas pyszny bigos.
Zmęczeni, ale szczęśliwi wieczorem wróciliśmy do Rzeszowa.
A już wkrótce kolejne wyjazdy!
foto
25 września 2023
Wyruszyli w Mega Misję!
Świetlica wyruszyła w Mega Misje, w której uczymy się jak bezpiecznie, mądrze i odpowiedzialne korzystać z zasobów informacji internetowych. Na dobry początek wspólnej przygody, nasi uczniowie otrzymali upominki z fundacji. foto25 września 2023
Międzyszkolne rozgrywki szachowe

Reprezentacja szkoły złożona z uczniów klasy 4d (Zosia Gamracka, Franek Ulita, Kornel Kowalski, Alan Papagallo) uczestniczyła w rozgrywanych w rzeszowskim klubie "Akwarium" drużynowych zawodach szachowych uczniów klas podstawowych. Nasi uczniowie rywalizowali ze starszymi od siebie szachistami ale udało im sie odnieść kilka cennych zwycięstw oraz zdobyć cenne doświadczenie, które z pewnością zaprocentuje w przyszłości.24 września 2023
Pięć medali naszych lekkoatletów

W ubiegłym tygodniu najlepsi uczniowie z rzeszowskich szkół podstawowych rywalizowali w Indywidualnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej i Igrzyskach Dzieci w lekkoatletyce. Wśród nich nie zabrakło uczniów naszych uczniów, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę dając z siebie wszystko w poszczególnych konkurencjach.
Nasi uczniowie w rekordowo licznej grupie uczestników wywalczyli 5 medali – jeden złoty, trzy srebrne i jeden brązowy!
Na pierwszym stopniu podium stanęła
Kalina Kocój, która zwyciężyła w skoku wzwyż. Srebro w tej konkurencji wywalczyła Hania Witkowska, a wśród starszych chłopców Adam Jakubowicz. Ten sam kolor medalu wywalczył Ernest Bondyra który zajął 2 miejsce w biegu na 60m. Brązowy medal zawiesiła na szyi Anastasiia Oliinyk, która była trzecia w finale biegu na 100m.
Ponadto na szczególne wyróżnienie zasługują: Emilia Czenczek w skoku wzwyż, Karolina Cwynar i Milena Lisztoń w rzucie piłeczką palantową, Zuzanna Żak w skoku w dal, Adam Zimny w rzucie piłeczką palantową, Klaudia Pikuła w biegu na 60m, Adam Welc w biegu 100m, Partycja Bereś i Przemysław Walat w biegu na 300m, Piotr Jażdżewski w skok w dal.
Gratulujemy wszystkim zaangażowania i sportowej postawy!
fotoPoznajcie kandydatów do Samorządu Uczniowskiego!


23 września
2023
Klasa 3d na wycieczce w Zoom Natura

W dniach 14 - 15 września uczniowie klasy 3d uczestniczyli w wycieczce do Zoom Natury w Janowie Lubelskim. Pierwszego dnia zwiedzili nowoczesne laboratoria edukacyjne łączące aktywne poznawanie świata z zabawą, m.in. Laboratorium Główne, Runo leśne, Awifauny i Troposfery. Uczestniczyli w warsztatach szalonego chemika, wzięli udział w grze terenowej oraz obejrzeli film. Na zakończenie dnia, po pysznej kolacji, świetnie się bawili przy ognisku piekąc pyszną kiełbaskę i śpiewając piosenki. Drugi dzień, po noclegu na wyspie, był równie ekscytujący. Uczniowie sprawdzali swoje umiejętności w najatrakcyjniejszym w Polsce Parku Linowym Zoom Natury. Następnie beztrosko bawili się w Parku Kreatywnym na różnych atrakcjach: kolorowe dmuchańce, trampolina, labirynt, olbrzymie piłki i klocki. Na długo w pamięci pozostanie im również gra drużynowa Archery Tag.
Na zakończenie wycieczki, po smacznym obiedzie, był szał zakupu pamiątek Stęsknieni, ale zadowoleni wrócili w objęcia czekających przed szkołą rodziców.
23 września 2023
Klasy 8a i 8b na spływie kajakowym i w rezerwacie Szumy nad Tanwią

Dnia 16 września klasy 8a i 8b chcąc uczcić Międzynarodowy Dzień Sportu wyruszyły na wyjątkowy wyjazd, który miał zapewnić niezapomniane przeżycia na łonie natury. Naszym celem była rzeka Wieprz, znana z malowniczych krajobrazów i licznych zakoli, a także rezerwat Szumy nad Tanwią, gdzie mieliśmy okazję zobaczyć unikalne przyrodnicze skarby Polski.
Na samym początku naszej przygody, po krótkim, ale ekscytującym przejeździe autokarem, dotarliśmy do bazy kajakowej w miejscowości Obrocz. Tam czekały na nas gotowe kajaki, a instruktorzy wyjaśnili nam zasady bezpiecznego pływania. Po krótkim szkoleniu wyruszyliśmy na wodę. Już pierwsze uderzenia wiosłem sprawiły, że poczuliśmy przypływ adrenaliny. Rzeka Wieprz okazała się naprawdę urokliwą trasą, pełną zakoli i przepięknych krajobrazów. W trakcie spływu mieliśmy okazję podziwiać dziką przyrodę, ptaki i malownicze lasy przylegające do brzegów rzeki. Przez cały czas towarzyszył nam szum wody i zapach przyrody. Świetnie się bawiliśmy, pomagając sobie nawzajem na trudniejszych odcinkach rzeki.
Po kilku godzinach kajakowej przygody dotarliśmy do miejsca, gdzie zakończyliśmy nasz spływ. Byliśmy zmęczeni, ale pełni wrażeń. Po spływie czekało na nas ognisko z kiełbaskami, gdzie mieliśmy czas na trochę relaksu. Następnie udaliśmy się w kierunku rezerwatu Szumy nad Tanwią, gdzie mieliśmy zamiar spędzić resztę dnia.
Rezerwat okazał się prawdziwym rajem dla miłośników przyrody. Spacerując po drewnianych kładkach i ścieżkach, mieliśmy okazję zobaczyć piękne torfowiska, rozległe bagna i malownicze stawy. To miejsce było wręcz magiczne - pełne dzikich ptaków, roślinności i unikalnych ekosystemów.
Nasze klasy miały także okazję zrobić kilka zdjęć, które zachowają wspomnienia z tego wyjątkowego wyjazdu.
Wieczorem wróciliśmy do Rzeszowa, pełni wrażeń i z uśmiechami na twarzach. To był niezapomniany dzień, który na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci. Wyjazd klasowy na spływ kajakowy rzeką Wieprz i spacer w rezerwacie Szumy nad Tanwią połączył wspaniałe przygody na świeżym powietrzu z nauką i odkrywaniem piękna polskiej przyrody.
To doświadczenie z pewnością zjednoczyło nasze klasy i zostawiło niezapomniane wspomnienia, którymi będziemy się dzielić przez wiele lat. foto
12 września 2023
Klasy 5b i 5c na wycieczce w Przemyślu12 września 2023
   VISIT LONDON IN WINTER!!!  

Jeżeli chcesz poczuć magię świąt spacerując po jednym z największych miast Europy, zobaczyć Pałac Buckingham, siedzibę brytyjskiego rządu, Big Ben, gabinet figur woskowych - Madame Tussaud, oraz wiele innych atrakcji w Londynie i okolicy, wybierz się z nami w tą wspaniałą podróż. Podczas wyjazdu realizowany jest program edukacyjno-językowy.
Mamy kilka ostatnich wolnych miejsc dla uczniów klas 5 i 6.
Ramowy program wyjazdu

termin: 2-8.12.2023
zapisy u Pani Anny Wąs Polak


12 września 2023
Szanowni Uczniowie klas 4-8‼️
Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was do wstąpienia do naszego szkolnego koła Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego (PTTK)! Jeśli interesujecie się przygodami, odkrywaniem nowych miejsc oraz chcielibyście wziąć udział w fascynujących wyprawach i projektach związanych z turystyką i krajoznawstwem, to jesteście we właściwym miejscu.
Jeśli nie boicie się zgubić w lesie i radzić sobie z mapą, a trasy o długości 10 kilometrów to dla Was przyjemny spacerek to nie czekajcie dłużej tylko wstąpcie w nasze szeregi!
Dlaczego warto być częścią naszego koła PTTK?
Przygoda: Razem będziemy eksplorować fascynujący świat przyrody i kultury naszego regionu oraz kraju.
Nowe przyjaźnie: Poznacie nowych przyjaciół, którzy podzielają Waszą pasję do podróżowania i odkrywania.
Rozwój osobisty: Nasze koło oferuje wiele możliwości nauki i rozwoju, w tym warsztaty, prelekcje, i szkolenia.
Aktywność społeczna: Razem będziemy działać na rzecz ochrony środowiska i promowania wartości krajoznawczych.
Jeśli jesteście zainteresowani dołączeniem do naszego koła PTTK, zapraszamy na nasze spotkanie informacyjne, które odbędzie się w czwartek (14.09.2023) o godzinie 15:30 w sali 102. Podczas spotkania dowiesz się więcej o naszych planach i działalności oraz będziesz mógł zadać pytania.
Dołącz do nas i razem odkrywajmy fascynujący świat przyrody i kultury! Z nami każda podróż staje się niezapomnianą przygodą.
Serdecznie zapraszamy do naszego szkolnego koła PTTK!
Opiekunowie: 
Monika i Dariusz Polanowscy11 września 2023
Wzięliśmy aktywny udział w tegorocznych obchodach XII Narodowego Czytania w naszym mieście
 
Bohaterką wydarzenia była książka pt. „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej.
Podczas rodzinnego pikniku czytelniczego mogliśmy nasycić się magią miejsca i przenieść do XIX wieku, słuchając fragmentów lektury czytanych przez aktorów oraz zaproszonych gości, oglądając utensylia aptekarskie z XIX/XX wieku oraz mundury i broń z powstania styczniowego, czytając okolicznościowe wydanie jednodniówki.
foto
11 września 2023
Edukacyjna Wycieczka Szkolna do Szkocji samolotem
Termin 19-23.03.2024 : Edinburgh- Glasgow Stirling- Highland Dancing
Szkocja – samolotem – 5 dni to idealna propozycja na początek przygody z tym pięknym krajem. Zwiedzimy najważniejsze szkockie miasta, poznamy niezwykłe historie i ciekawych ludzi. Dodajmy do tego degustację Irn Bru i Haggis
Przygotujcie się na… idealnie wyważony mix. gwarnych miast, małych miasteczek i wszechobecnej kojącej zmysły natury,
spotkanie dwóch odwiecznych rywali i ich późniejszą, obowiązkową ocenę, które miasto jest lepsze czyli Edinburgh vs Glasgow,
… na Szkocję, szkockie miasta, hostel, autobus wraz ze szkockim kierowcą, szkocką muzykę i szkockie poczucie stylu,
duuuuużo angielskiego ze szkockim akcentem,
Irn Bru i Haggis, czym są Irn Bru i Haggis?
Wycieczka do Szkocji – Top 5 powodów by jechać…
Glasgow największe szkockie miasto i jedyne, które faktycznie w jakimś stopniu przypomina duże światowe metropolie. Glasgow nie ma historii Edynburga, ale posiada serce i zapał by nadrobić dystans do stolicy z nawiązką.
Edinburgh – mając jeden dzień na zwiedzanie Szkocji, stolica kraju byłaby prawdopodbnie najbardziej reprezentatywną jej częścią i naturalnym kierunkiem. Mamy tutaj wszystko historię, zamek, pałac, wygasły wulkan, piękne widoki, kilty, dudy i mnóstwo pozytywnej energii. Piękne miast, jedno z najładniejszych w całym Zjednoczonym Królestwie.
Edinburgh Dungeon – jak się okazuje można strach przynosi wymierne efekty w nauce🎃. Szkoccy aktorzy prezentują historię Szkocji i Edynburga odrobinę inaczej niż przyzwyczaiły nas do tego podręczniki do historii. Z relacji zwykle zachwyconych uczestników wynika, że o wiele skuteczniej.
Stirling Castle – zamek w dosłownym tego słowa znaczeniu spina północną część kraju z południową. Położony na szczycie wygasłego wulkanu w całej swojej historii pełnił kluczową rolę w walkach pomiędzy Szkotami a Anglikami. Dzisiaj możemy odwiedzić królewskie komnaty, salę tronową, wejść do zamkowej kuchni, zobaczyć królewski ogród, a ze szczytu zamku przyglądać się miejscu gdzie rozegrała się znana z filmu ‘Waleczne Serce’ bitwa pod Stirling.
Highland Games–Haggis hurling, Tug-o-war, Loose fitting, Toss the Caber, Fling the Wellie, Weight for distance ,Putting the shot, Scot’s Hammer , Sack races
Jeśli jesteś chętny na przygodę ze Szkocją jest jeszcze kilka wolnych miejsc, prośba o kontakt z panią
Elżbietę Pikus przez dziennik .Ilość miejsc ograniczona nie zwlekaj. Prośba o sprawdzenie ważności paszportu.
9 września 2023
Jesień w słonecznej Lombardii!
Oferta skierowana dla klas 6,7,8 ze względu na codzienne zajęcia językowe dostosowane do poziomu uczniów.
Jeśli chcesz zobaczyć najsłynniejszą scenę operową na świecie i stanąć na jej deskach, poczuć się jak piłkarz grający na co dzień w Mediolanie, zachwycić się pięknem włoskich gór i spróbować prawdziwej pysznej włoskiej pizzy to ten wyjazd jest właśnie dla Ciebie!
Termin: 16-22.10.2023
Cena: 2299 zł (40-45 uczestników) 2140 zł (powyżej 45 uczestników.
Zapisy: z zaliczką 440 zł do 18 września u Pana Dariusza Polanowskiego
program9 września 2023
Uczniowie klas pierwszych już po ślubowaniu i pasowaniu na ucznia, a więc są pełnoprawnymi członkami naszej szkolnej społeczności!  Witamy Was bardzo serdecznie na Miodowej.
 Cieszymy się bardzo, że swoją szkolną przygodę rozpoczynacie w "dwudziestce jedynce"!

foto
4  września 2023
Uroczysta Msza Święta w kościele pw. Świętej Jadwigi na rozpoczęcie nowego roku szkolnego
oraz oficjalne otwarcie filii szkoły z udziałem władz miasta Rzeszowa

foto
Nasza szkoła bierze udział w akcji
 "Szkoły pełne Talentów".

Zachęcamy do wsparcia!
Dzięki temu szkoła może otrzymać atrakcyjne nagrody!
 Jak to działa?
1.Zrób zakupy w Lidlu za min. 50zł (w tym przynajmniej 1 warzywo lub 1 owoc)
2.Przy kasie odbierz kupon - TALENCIAKA
3.Przekaż TALENCIAKA naszej szkole (można to zrobić samemu przez Internet lub przynieś "Talenciaki" do szkoły - będzie czekała skrzynka przed wejściem oraz w pokoju nauczycielskim)

1  września
2023
Grono Pedagogiczne "Dwudziestki Jedynki" gotowe na wyzwania nowego roku szkolnego!
Serdecznie witamy na Miodowej nowych nauczycieli!1  września 2023
Już od września nasza szkoła ruszy w Mega Misję!

W nowym roku szkolnym dołączymy do elitarnego grona 140 szkół z całej Polski biorących udział w programie Mega Misja - Fundacja Orange. Honorowym partnerem jest Ministerstwo Cyfryzacji.
Wybór szkół do programu odbywał się w drodze konkursu. Uczennice klasy 2a w maju nakręciły filmik zapraszający Mega Misje do świetlicy szkolnej, który pozytywnie przeszedł eliminacje.
Celem programu jest podniesienie wiedzy i cyfrowych kompetencji tak, by uczniowie byli bezpiecznymi i świadomymi użytkownikami multimediów.
1  września 2023
Harmonogram wypożyczania podręczników w roku szkolnym 2023/2024


Szanowni Rodzice uczniów klas VII i VIII

W nowym roku szkolnym klasy 7 i 8 będą się uczyły w budynku filii szkoły mieszczącym się w Międzynarodowym Centrum Krzewienia Kultury Chrześcijańskiej na ul. Rejtana21.
Zapraszamy na spotkanie z wychowawcami
w dniu 1 września o godz.17:00 na ul. Rejtana 21Szanowni Rodzice uczniów klas IV
Zapraszamy na spotkanie z wychowawcami
Klasa 4a - 6 września - środa - godz. 17:00 - sala 102
Klasa 4b - 4 września - poniedziałek - godz. 18:00 - sala 105
Klasa 4c - 5 września - wtorek - godz. 17:00 - sala 102
Klasa 4d - 5 września - wtorek - godz. 17:00 - sala 105


   ZESTAW PODRĘCZNIKÓW NA NOWY ROK SZKOLNY Drodzy Uczniowie, Absolwenci, Rodzice, Przyjaciele i Sympatycy!
Jako Centrum Egzaminacyjne TELC w Rzeszowie organizujemy w najbliższym czasie sesję egzaminacyjną na poziomach B1 i B2.


Opłaty za egzamin:
Egzamin telc B1 English – 430pln
Egzamin telc B2 English – 480pln

Jeśli chcesz podejść do egzaminu to prosimy o uiszczenie opłaty za wybrany przez Państwa egzamin i przesłanie potwierdzenia zapłaty na adres: agnieszka.szuberla@sp21.resman.pl z dopiskiem: "TELC – potwierdzenie zapłaty – imię i nazwisko (poziom egzaminu)".
Zgłoszenia - potwierdzenia wpłaty - proszę wysłać do dnia 20.09.2023.
Planowany wstępny termin egzaminu 28.10.2023 (sobota) w Szkole Podstawowej nr 21 w Rzeszowie, ul Miodowa 6.
Płatności za egzamin należy dokonać na numer konta: PeKaO S.A. II O/RZESZÓW 86124026141111000039633628
Szanowni Rodzice uczniów klas I

W roku szkolnym 2023/2024 w naszej szkole będzie pięć oddziałów klas pierwszych.
Po 10 lipca będzie możliwość sprawdzenia w sekretariacie, do której klasy zostało przypisane Państwa dziecko.
W sierpniu odbędą się spotkania wychowawców z rodzicami wg harmonogramu:
28.08. godz. 17.00 – klasa 1a i 1b
29.08. godz. 17.00 – klasa 1c i 1d
30.08 godz. 17.00 – klasa 1e

Na stronie szkoły jest dostępna lista z wyprawką dla uczniów klasy 1
Przejdź do strony:
1
  2  3  4  5  6  7 8  9  10  11 12 13 14 15 16 17  18  19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64
65 66


 


Nasza szkoła bierze udział w akcji
 "Szkoły pełne Talentów".

Zachęcamy do wsparcia!
          

SP 21,  ul. Miodowa 6,      35-303  Rzeszów,      tel/fax 17 7482730        sekretariat@sp21.resman.pl

sp 21 rzeszów, szkoła podstawowa nr 21 w rzeszowie, 21, szkoła podstawowa 21 rzeszów, sp 21, sp 21 w rzeszowie, oddziały dwujęzyczne rzeszów, szkoła z oddziałami dwujęzycznymi rzeszów, szkoły podstawowe rzeszów, szkoła dwujęzyczna rzeszów, szkoła dwujęzyczna w rzeszowie, szkoły podstawowe w rzeszowie, klasy dwujęzyczne rzeszów, najlepsza szkoła w rzeszowie, najlepsza podstawówka w rzeszowie, fajna szkoła, rzeszów, super szkoła rzeszów, kreatywna szkoła rzeszów, najlepsza szkoła rzeszów